imagesZdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Dnes k vám budu promlouvat a vracet se zpět k předešlým událostem. Spousta z vás ví, že dnem 17.6.2015 se pozvedla celá vaše planeta a přesně o půlnoci 21.6.2015 se ukotvila v páté dimenzi. Některým z vás tento den (dny) přišel úplně normální. Vůbec si nevšimli různých změn, jen si řekli, že je nějaký divný tlak. A vůbec neřešili změny kolem sebe. 

Ale vy, kteří jste přesně věděli a byli jste připraveni na přesun a zároveň na očistu čtvrté čakry (srdeční), jste udělali velice dobře. Spousta energií, které k vám od tohoto dne proudí a projevuje se ve vašem bytí, je velice důležitá. Pročišťují vám jak fyzické, tak duchovní těla. Chodí v malých vlnách, jsou nárazové a většinou v patnácti – dvacetiminutových intervalech. Tuto sílu lásky je důležité vědomě přijímat do vašeho bytí a ukotvovat. A zároveň pročišťovat čakerní kanál a energetická vlákna vašeho duchovního těla. Těmito vlnami se vaše tělo pročišťuje a na povrch vyplouvají staré rány a jizvy, které jste po staletí skrývali. Naučte se správně dýchat a dodýchávat celým bytímPomyslně si nadechujte od kořenové čakry, až po korunní, tam a zase ven, nazpět. Je potřeba nejméně dvakrát až pětkrát, vše se odvíjí podle vaší mentální síly. 

Vše, co nemáte zpracované moji milí, se vám bude vracet do vašeho bytí a zároveň vyplavovat napovrch. Vše s velikou láskou a úctou přijměte, poděkujte za zkušenost a odevzdejte. Při každém procesu je velmi důležité dýchat srdeční čakrou a uvolnit se. Jste láska, boží světlo. Tato slova mějte vždy na mysli, než začnete někoho odsuzovat. Vy všichni jste láska a světlo. Myslete na tato slova, i když se díváte na nepřítele, podle vašich očí, ale všichni jsme si rovni.

Miluji vás váš Kryon

http://www.prozreniandelu.cz/clanky/poselstvi-od-kryona.html

Reklamy