10581Milí priatelia,

v prvom rade vás chcem v roku 2016 srdečne pozdraviť. Opäť ďalší nový rok, to značí, že opäť nové výzvy, nové skúsenosti, nové zážitky……..

Aký teda bude? K tomuto článku ma naštartovali rôzne predpovede, ktoré sa vždy v tomto čase ocitajú vo svete internetu. Niektoré sú optimistické, niektoré tak pesimistické, že sa mi až žalúdok obracia a nevedieť a necítiť určité veci a energie, poviem vám, že by som zostala riadne vystrašená a želala by som si prežiť rok 2016 niekde hlboko pod zemou. Poviem vám úprimne, poburuje ma to. Zaoberám sa tiež ezoterikou, pozitívnym myslením, dušou človeka,  ale dovolím si tvrdiť, že niektoré tie predpovede sú fakt “choré”.  

Preto ľudia zlatí,

rok 2016 bude presne taký, aký ho chcete mať vy. Energie sú nastavené pozitívne, využite to. Nedajte sa zastrašovať, nedajte sa tlačiť k múru. Počúvajte hlavne svoju dušu, tá vás nikdy neoklame. Robte to, čo vás baví, čo vám robí radosť. Plňte si sny, nezabúdajte na tých, ktorí sú vo vašej blízkosti a majú vás radi. Rok 2016 bude možno “tvrdší” pre tých, ktorí stále tlačia pred sebou veci nevyriešené. Bude ich to tlačiť k tomu, aby vyriešili všetko, čomu sa doposiaľ vyhýbali a nechceli  vidieť. Budú nastavované situácie, ktoré nakoniec naštartujú “upratovanie”. A tu možno príde u niektorých pocit, že je to všetko blbé a ťažké. Prosím, pamätajte v tej chvíli na to, že je to v poriadku, tak to má byť a je to preto, aby sa vaša duša zbavila okov. Niektorí možno pocítite totálny chaos, ale aj ten tu vznikne preto, aby následne mohol prísť kľud a harmónia.  Predstavte si to ako keď máte rozložené auto na súčiastky, niekedy neviete, ktorá kam patrí, ale pomaličky a trpezlivo ho skladáte – konečný výsledok je skvelý!

Nezabúdajte, že ste úžasné bytosti! Každý jeden z vás si zaslúži to, po čom túži. Je iba na ňom, či sa chopí príležitostí, ktoré sa mu ponúkajú. V roku 2016 zvýšte svoju citlivosť, svoju pozornosť, skúste prestať byť nevšímaví. Vnímajte, premýšľajte, počúvajte…… Vaše myšlienky a slová tvoria vašu realitu, preto skúste sa zamyslieť nad tým, ako premýšľate, čo hovoríte. Rok 2016 bude odkrývať pravdu, bude rozpoznávať pretvárku a klamstvá. Odporúčam – neschovávajte sa, komunikujte otvorene a cez srdce, konajte, ako cítite.

Osobne sa na tento rok veľmi teším! Pridáte sa?  

S láskou Inka

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem

Reklamy