Tentokrát robím pre vás výklad pomocou Tarotu keltských drakov. Poprosila som o presné informácie pre vás. 

20160204_133707Všeobecne pre február mi vypadli karty – Kráľ palíc, Pustovník, Zamilovaní :

Viete veľmi dobre, čo chcete, po čom túži vaša duša. Nastal vhodný čas na dôležité, možno zásadné rozhodnutia vo vašom živote, kedy všetko okolo vás nadobudne nový rozmer. Uvidíte nové cesty, spoznáte nové obzory. Je to čas, kedy s úplnou vážnosťou môžete prevziať svoj život do vlastných rúk.  Môže sa stať, že sa budete cítiť osamotení, ale je to presne čas, ktorý potrebujete. Je to čas opustiť horúčkovitý kolobeh vášho života a v tichosti si premyslieť vaše ďalšie kroky. Je naozaj ten vhodný čas, ktorý ak premeškáte, môže mať neskôr vplyv na vaše zdravie. Niektoré rozhodnutia sa vám môžu zdať veľmi ťažké, ale v konečnom dôsledku vám prinesú veľkú úľavu.

 

20160204_133730Financie: Dva pentakle, Rytier mečov, Šesť mečov, Ti poháre : 

Vo februári odporúčam podľa výkladu (a to som karty neťahala, ukázali sa mi samé) zaobchádzať s financiami rozumne, aby bola nastolená rovnováha medzi príjmom a výdajom. Vzhľadom na určité zmeny vo vašom živote vás to bude ťahať niekam investovať, alebo kúpiť, tento mesiac vyčkajte. Energia v tomto smere bude dosť kolísavá, rýchlo sa meniaca, preto vážnejšie rozhodnutie v tomto smere odporúčam nechať na iné obdobie. Tento mesiac je dobré sa zamerať na pomoc, ktorá nemusí byť finančná. Prehodnocujte v tomto smere pohľad na svet a pomáhajte tým, ktorí to potrebujú. Darujte im možno kúsok zo svojho času. Vráti sa vám to zázračným spôsobom. 

20160204_134016Láska: Tri poháre, Cisár, Viselec :

Lásku, šťastie, porozumenie, radosť, spokojnosť – to všetko môžete mať ako mávnutím čarovného prútika. Pomoc je vám nablízku z každej strany, ale vaše osobné obmedzenia, strachy, vás brzdia to vidieť. Môžete natiahnuť ruku  a môžete to všetko mať. Karta Cisár hovorí o tom, že máte na to vnútornú silu, len ju máte kdesi schovanú. Vedzte, že táto karta hovorí aj o vplyve Boha. Je vám pomáhané, využite to. Ak váš vzťah nie je funkčný, neťahajte ho ako guľu na nohe. Ak máte pocit, že sa kdesi zasekol, vytiahnite zábranu, nech prúdi krásna, nová energia! Na zblúdilé motanie sa vo vzťahoch, na vzájomné sa “trpenie”, už nie je čas. 

Nech máte krásne dni ♥

S láskou Inka

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem.

Reklamy