imagesVýklad som pre vás urobila opäť kartami Tarot keltských drakov.

Všeobecne pre MAREC 2016:  Deväť palíc, Šesť pohárov, Dva meče

Ste možno nerozhodní, neviete, čo so svojim životom, so svojimi starosťami a práve preto máte problém nadobudnúť rovnováhu. K tomu energie, ktoré sem stále prúdia a sú silné a rýchle. Životné situácie sa vám nastavujú pre vás možno nepochopiteľne, ste bezradní, akoby stratení. Dožičte si preto odpočinok, naberajte silu, urobte si “jarné upratovanie” sami v sebe. Načúvajte pozorne, po čom túži vaša duša, po čom túžite iba VY. Ste vyslovene nútení zbaviť sa strachov, mentálneho balastu, starých mentálnych vzorcov a vzorov správania. Už nie je čas prešľapovať na mieste. Už je čas hýbať sa dopredu. Nablízku sú vám nové príležitosti, pripravte sa, aby ste mohli na ne zareagovať. Môžu vás dokonca prekvapiť nečakané dary, ktoré môžu mať rôzne podoby.

Financie: Dva meče, Veža, Mág

Peniaze potrebujete k svojmu životu, zatiaľ. Premýšľajte starostlivo, kde ich použijete. Premýšľajte, či naozaj všetko to, čo si kúpite, k svojmu životu potrebujete. Karta Veža je ponímaná ako negatívna karta, ale v súvislosti s mágom mi evokuje skôr to, že ak budete udržiavať rovnováhu aj v tejto oblasti, finančné problémy sa vám vyhnú. Je čas totiž nielen nadobudnúť rovnováhu vo svojom vnútri, ale aj vo vzťahu k peniazom. Nie sú vašim nepriateľom, práve naopak. Karta Veža mi hovorí – zmeňte postoj k svojim peniazom a začnú sa diať zázraky. 

Láska: tu mi vypadli z balíčka 4 karty – Kráľovna mečov, Desať pohárov, Deväť pentaklov a Dva poháre

Vyhýbali ste sa riešeniu problémov vo vzťahu? Môžete byť pripravený na obdobie zúčtovania. Celkom dobre to vystihujú slová: “Brániš, brániš, ale neubrániš”. Budete sa tak musieť naučiť lekciám, ktorým ste sa vyhýbali. Ich pochopenie vám však otvára obrovskú vlnu šťastia a spokojnosti. A vy si budete možno klopať na čelo : “prečo som nepochopil (a) skôr?”  Nevadí, dôležité je, že ten čas nastal. Pravda, priame riešenia – to je to, čo je dôležité. Zmeníte tak pohľad na veľa vecí vo vašom živote. Nastáva pre vás čas pokoja a harmónie. 

Marec je mesiac, kedy sa všetko prebúdza – príroda, zvieratá (aj keď, chúdence, tento rok si veľmi pri slabej zime neodpočinuli). Pre mňa bol a je marec vždy mesiacom, kedy všetko okolo začína “žiť”….. farbami, vôňami, slnko sa začína viac usmievať. Je pre mňa obrovským prílivom energie. Využite pekné dni na prechádzky, zbierajte energiu v prírode. Usmievajte sa, tešte sa z každého nového dňa. Želám vám nádherný a požehnaný marec. ♥  

S láskou Inka

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem.

 

Reklamy