jarVýklad kariet je spracovaný pomocou Tarotu Keltských drakov.

Všeobecné odporúčanie pre APRÍL 2016: 

  • bude sa vám zdať, že sa opakujem, ale situácia je taká, ako napíšem. Energie ostatných dní sú tak veľmi silné a rýchle, že sa môžeme cítiť ako na “centrifuge”. Preto prvé odporúčanie pre všetkých je – snažte sa byť čo najviac v kľude, rozmaznávajte sa, vyhýbajte sa, pokiaľ sa dá, stresu, negativity, negatívne naladených ľudí. Stále môžete pociťovať bolesti hlavy, krčnej chrbtice, malátnosť, pocit prázdnoty, do ničoho sa vám nechce. Neopúšťajte však svoje sny a túžby. Cesta sa k nim sa vám môže zdať strmá, ste už unavení, ale zostaňte odhodlaní.  Kľúč k naplneniu máte totiž na dosah. Nezabúdajte však na to, že vaša cesta musí byť “čistá”. Toto obdobie môže byť pre vás obdobím tvorivým.

Láska: pri miešaní kariet mi chodili slová – porozumenie, úcta, pravda, harmónia 

  • balansujete? Prechádzate procesom rozhodovania, ktoré ovplyvní váš život? Nebojte sa, je tu obdobie nových príležitostí, nových začiatkov. V konečnom dôsledku môžete zostať prekvapení z uvoľnenia, ktoré nastane, ak nastolíte harmóniu aj v citovom živote. Či už zásadným rozhodnutím, ktoré dlhodobo odkladáte alebo novým, ozdravným vetríkom do vášho vzťahu. Krásne obdobie na obnovenie dôvery a šťastia.

Financie: veľmi krásne karty pre mesiac apríl

  • koleso šťastia sa roztáča! Hojnosť, hojnosť, hojnosť! Pýtate sa kde? Nuž presne pred vašimi nohami. STE MAGNETOM NA PENIAZE……prestaňte ich brať ako niečo, čo je pre vás negatívne. Vnímajte peniažky ako krásny prostriedok k tomu, aby ste si mohli splniť všetky svoje sny a túžby, aby ste boli schopní zaplatiť všetky vaše mesačné poplatky, aby ste mohli pomôcť tomu, kto to potrebuje a aby ste si mohli nejakú čiastku aj odložiť. Pre financie tu máme na tento mesiac vetu: MILUJEM PENIAZE, S ĽAHKOSŤOU PRICHÁDZAJÚ DO MOJHO ŽIVOTA. SOM OTVORENÁ/Ý FINANČNEJ HOJNOSTI . ĎAKUJEM. 

Zdravie: 

Apríl nám ponúka stabilné zdravie, opatrnejší by mali byť ľudia, ktorí majú problém s dýchacími cestami a rýchlo prechladnú. Čo je v tomto období veľmi ľahké. Počasie je premenlivé, slniečko ešte zubaté, preto s obliekaním rozumne. 

Podľa čínskeho kalendára je mesiac apríl mesiacom pečene. V tento mesiac je vaša pečeň viac citlivá a preto je dôležité, aby ste boli v apríli na tento orgán opatrní – zvlášť, ak s pečeňou máte nejaký problém. Odporúčam piť čaj z ostropestreca mariánskeho, ktorý je pre pečeň vyslovene balzamom.

Posielam vám 1 hodinovú liečivú hudbu……

Užívajte si začínajúcu jar, keď všetko kvitne a prebúdza sa. Naberajte energiu, harmonizujte svoje telo. 

S úctou a láskou Inka

Tento článok a ani časti textu nie je dovolené kopírovať na iné weby. Pokiaľ chcete článok publikovať, požiadajte autorku o súhlas. Budem však veľmi rada, ak ho budete zdieľať na sociálnych sieťach. K zdieľaniu na FB použite tlačidlo v spodnej časti článku. Ďakujem, že dodržiavate autorské právo. 

 

Reklamy