05_thinkstock_cz_451190341Výklad je spracovaný pomocou kariet Madam Lenormand a Tarotu keltských drakov. 

Všeobecné odporúčanie na máj 2016:

  • zmena, transformácia, nutný koniec starého, aby mohlo do života vstúpiť niečo nové. Prichádza k vyvrcholeniu kríz, ktoré človek zažíva. Úpadok niečoho, čo ste síce dlhé roky budovali, ale už to ďalej neplní svoj účel. Môže ísť o vzťahy, pracovnú pozíciu, čokoľvek. Sami cítite, čo vo vašom živote už jednoducho neutlačíte. Stále prežívate tzv. “vnútorný konflikt”, lebo možno neviete, ako na to alebo máte strach. Nuž rovnými nohami! Karty ukazujú pre vás šťastie, uvedomenie si vlastného potenciálu, vlastnej sily. A tak v konečnom dôsledku úspech. Už neutekajte sami pred sebou! 

Láska: pri miešaní kariet mi chodili slová čistenie, upratovanie, pravda. 

  • karty ukazujú, že v otázkach lásky a možno aj lásky neláskavej je tu silný vplyv Bohyne – pre vás nečakané dary a požehnanie. Ideálny čas naozaj prečistiť všetko, čo sa lásky týka.  Hviezdy a energie naklonené rozhovorom medzi partnermi a tak vyriešenie akýchkoľvek problémov. (Teraz ma napadlo – ako krásne načasované na máj 🙂 ) Veľmi pozitívne karty – ak preto uvažujete buď vzťah ukončiť alebo dať do poriadku, tento mesiac je vám naklonený všetkými 31 dňami:-)))

Financie:

  • želajte si a bude vám dané. Doprajte a bude vám vrátené. Darujte, vráti sa vám viacnásobne. Karty hovoria o tom, aby ste nezabúdali na to, že peniaze sú v tomto svete prostriedok k tomu, aby ste mohli fungovať. Nie k tomu, aby ste videli zmysel v ich horúčkovitom zháňaní. Zvláštna kombinácia mi vyšla – “prestaňte vnímať peniaze ako číslo jeden vo svojom živote, inak to bude mať vplyv na vaše zdravie”. Vaše myslenie tvorí vašu hojnosť. 

Zdravie:

  • karty upozorňujú na to, aby ste darovali svojmu telu dostatok spánku. Spánku plnohodnotnému, uzdravujúcemu, ktorý vám dodá silu a potrebnú energiu. Opäť, ako minulý mesiac, je tu karta, ktorá hovorí o v podstate stabilnom zdraví. Ten, kto má nejaké zdravotné problémy, mal by skúmať príčinu ich vzniku viac, ako užívaniu liekov. Je dobré dávať si pozor na močový mechúr a obličky. 

Ľudia citlivejší na energie iste vnímajú tie pecky, ktoré sem prichádzajú. Sú to veľmi očisťujúce energie, ktoré chcú “spláchnuť” všetko, čo nie je dobré. Preto znova a znova rozmaznávajte svoje telo príjemnými prechádzkami, činnosťami, ktoré lahodia vašej duši a telu. Užívajte si slnko v zdravej miere, môžete si stále telo detoxikovať tak, ako to vám vyhovuje – na internete nájdete rôzne spôsoby. Vyberte si ten, ktorý vám ulahodí, nie ten, ktorý by ste si vybrali len preto, lebo je vraj najlepší. Začína nám už viac zeleniny a ovocia, ktoré chutí a nie je dozreté umelo. Nezabúdajte na pitný režim. 

Želám vám krásny, pokojný, úspešný a hlavne celý pozitívny – máj 2016. ♥♥♥

S láskou Inka

Tento článok a ani časti textu nie je dovolené kopírovať na iné weby. Pokiaľ chcete článok publikovať, požiadajte autorku o súhlas. Budem však veľmi rada, ak ho budete zdieľať na sociálnych sieťach. K zdieľaniu na FB použite tlačidlo v spodnej časti článku. Ďakujem, že dodržiavate autorské právo. 

Reklamy