525942_383656508385349_499901674_nViackrát čítam na nete články o tom, ako už nie je čas na to, aby ľudia vyhľadali liečiteľa, či duchovného učiteľa. Už sme sa vraj kdesi posunuli, preto ich už netreba. Iba parafrázujem, ale pointa tu je. Prepáčte, dovolím si nesúhlasiť. To ako keby sme zrušili odrazu všetkých lekárov, veď si všetko ohľadne ochorení môžeme nájsť na nete, lekárne sú plné všetkého možného, tak si môžeme ordinovať sami.

Osobne si myslím, že práve teraz sú títo ľudia veľmi potrební! Deje sa toho totiž tak veľmi veľa na rôznych úrovniach! A je tu zmätok, v ktorom sa dosť z nás nevie vôbec orientovať. Rozpadá sa čo fungovalo roky, desaťročia, rozpadajú sa vzťahy, veľa z nás mení od základov svoj život, menia sa systémy, mení sa fungovanie celej planéty. Preto si myslím, že práve teraz je pomoc týchto ľudí veľmi dôležitá. Veď preto sú tu. A preto nesúhlasím s takými a podobnými tvrdeniami, ako som vyššie napísala. Niektorí môžete oponovať, že sú medzi nimi ľudia, ktorí sa na liečiteľov a duchovných učiteľov iba hrajú a ide im hlavne o peniaze. Súhlasím. Preto odporúčam dávať na svoj pocit, aký z človeka, ktorého chcete požiadať o pomoc, máte. Zistite si o ňom viac informácií  a tak sa následne rozhodnite. Všade sú tí “dobrí” a “zlí”. V každej profesii. Len preto, že nejaký lekár nevykonáva dobre a hlavne cez srdce svoju prax, nezanevriem na všetkých lekárov, lebo viem, že sú medzi nimi tí, ktorí svoju prácu vnímajú ako poslanie a vykonávajú ju najlepšie, ako vedia. Chcem vám preto napísať – nedajte sa stiahnuť. Konajte podľa toho, ako cítite. Ak máte potrebu niekoho osloviť – urobte to. Ak máte pocit, že sa vám dejú v živote veci, ktorým nerozumiete a chcete im rozumieť, pýtajte sa. Celý život je predsa o komunikácii……………… Už keď sa bábätko narodí, prihovárame sa mu. Nezabúdajme na to, že iba tak sa môžeme posúvať dopredu, dozvedať sa veci, mať vysvetlené to, čo nechápeme. Iba tak sa môžeme možno dostať spod manipulácie, môžeme vyriešiť niečo, čo sa nám zdalo ako problém.

S láskou Inka

Tento článok a ani časti textu nie je dovolené kopírovať na iné weby. Pokiaľ chcete článok publikovať, požiadajte autorku o súhlas. Budem však veľmi rada, ak ho budete zdieľať na sociálnych sieťach. K zdieľaniu na FB použite tlačidlo v spodnej časti článku. Ďakujem, že dodržiavate autorské právo. 

 

Reklamy