stiahnuťDeti si vydýchli, začal im dvojmesačný čas ničnerobenia. Začínajú prázdniny, tak sa pozriem cez karty na to, čo nám odporúčajú na mesiac JÚL. Opäť použijem úžasné karty Madam Lenormand. 

Všeobecné odporúčanie:

  • teplo, leto, kúpanie. Nezabúdajte pritom na pitný režim, pozor na prechladnutie, mohol by byť z toho nepríjemný problém s močovými cestami. Pozor na nadmerné požívanie alkoholu. Karty ukazujú na skrytý svet vašej duše, vašich citov, pocitov. Zistite, ako to s vašou dušou vyzerá a nájdite niečo, čo vám dovolí pochopiť, kto v skutočnosti ste. Udržiavajte kontakt s ľuďmi, s ktorými si rozumiete, s ktorými ste na rovnakej energetickej vlne. Je to pre vás veľmi dôležité, pretože práve oni vám priamo, či nepriamo vedia dať odpovede na vaše otázky. Tento mesiac je hlavne o premýšľaní, hľadaní odpovedí, uvedomovaní si a o riešení tzv. vnútorných konfliktov. Môže prísť k ráznym rozhodnutiam, ktoré ste dlho odkladali. Snažte sa udržiavať si svoju energiu, zvážte komu a na čo ju budete odovzdávať. Skôr sa ju snažte viac “naberať”, ako strácať. Zásoby totiž budete neskôr veľmi potrebovať.

Láska:

  • hojnosť, šťastie, spokojnosť. Na dovolenkách krátke letné lásky, pre zadaných príjemné stretnutia. Ani neviem, čo viac napísať. Všetky karty sú krásne pozitívne, bez najmenšieho mráčika. Iba ak – bežné drobné nedorozumenia, ktoré budú trvať veľmi krátko a ktoré môžeme nazvať iba “prevádzkovými problémami”. Užívajte si preto ako vaše srdce žiada. Samozrejme neprekročte hranice, ktoré by vám neskôr mohli ublížiť alebo spôsobiť nepríjemnosti. 

Financie:

  • napriek tomu, že väčšinou počas dovolenky človek utratí viac peňazí, mesiac júl vyzerá byť finančne stabilný, bez väčších problémov. Dokonca je tu karta, ktorá hovorí o tom, že k vám môžu prísť peniaze bez vášho nejakého pričinenia. Ide vám pozitívna správa ohľadne financií. Je to však aj karta, ktorá upozorňuje, aby ste si, ak niekam pôjdete (dovolenka, letisko, kúpalisko), dávali pozor na svoje osobné veci – hlavne tie, kde máte svoje peniažky. 

Zdravie:

  • už vo všeobecnom odporúčaní karty upozorňujú na to, aby ste si dávali pozor na prechladnutie. Mokré plavky vedia narobiť veľa šarapaty. Pri zdraví upozorňujú karty nielen na močový mechúr, ale aj na pohlavné orgány. Je leto, slnko prudko svieti a úplne logicky z toho vyplýva, že treba venovať zvýšenú pozornosť ochrane pokožky. Ale nezávisle od toho je tu aj karta, ktorá práve ešte zdôrazňuje, že pokožku treba chrániť. Slnko nám energiu dáva, ale pozor na prehriatie organizmu. Samozrejmý by mal byť pitný režim. Vyšla aj karta, ktorá upozorňuje na opatrnosť hlavne u ľudí, ktorí majú problémy s kŕčovými žilami a vysokým tlakom. Niekto by mohol namietať, že veď je leto, teplo a je to pochopiteľné, že títo ľudia môžu mať problémy.  Beriem, ale karty akoby toto všetko zdôrazňovali. Tí hore dobre vedia, že napriek tomu, že VIEME, tak sme aj tak veľakrát nepoučiteľní. 

Želám vám nádherný júl, veľa oddychu, príjemných stretnutí, nezabudnuteľných zážitkov a hlavne, aby ste toto všetko prežili v zdraví, bez akejkoľvek ujmy.

S láskou Inka

 

Tento článok a ani časti textu nie je dovolené kopírovať na iné weby. Pokiaľ chcete článok publikovať, požiadajte autorku o súhlas. Budem však veľmi rada, ak ho budete zdieľať na sociálnych sieťach. K zdieľaniu na FB použite tlačidlo v spodnej časti článku. Ďakujem, že dodržiavate autorské právo. 

Reklamy