autumn-natureSeptember je deviaty mesiac v roku. Má 30 dní. V rímskom kalendári to bol pôvodne siedmy mesiac v roku a mal 31 dní. V nárečiach existujú pre september názvy hrudeň a jaseň. Pranostiky na september hovoria: 

  • ak sa osy v septembri tlačia do príbytkov, prorokujú tuhú zimu
  • aké počasie je v prvých dňoch septembra, také bude celý mesiac
  • septembrový dážď poliam potrava, vinohradom otrava
  • po Matúši (21.09.) čiapku na uši
  • ak sú na Michala vtáci doma, nebude tuhá zima

Pre deti začiatok školského roka a znova povinnosti. Poďme sa pozrieť, čo nám na september chcú odovzdať Poslovia svetla. Mám tieto karty veľmi rada, sú krásne a vedia veľmi dobre vystihnúť situáciu. Ešte pripomeniem, že 30.08.2016 nás opäť navštívil retrográdny Merkúr, ktorý tu bude až do 22.09.2016. Je to obdobie, kedy by sme mali vedieť presne pomenúvať veci. Dávať pozor na to, ako sa vyjadrujeme, inak môžu nastať nedorozumenia. Je to tiež čas, kedy môžeme prehodnocovať veci v našom živote, robiť zmeny v živote, ale je to čas, kedy je dobré trošku viac odpočívať. Môžeme sa totiž cítiť unavení, bez energie, preto venujte svoj čas sebe, snažte sa fungovať na vyšších energiách. Odporúčam nepoddávať sa strachom, iba skúste veci prijať tak, ako sú. Tento výklad nebude taký, ako všetky ostatné. Nejako cítim, že nemám riešiť financie, pretože potrebujete viac urobiť “jesenné upratovanie” sami v sebe. Miešam balíček kariet a karty vypadávajú samé………

Všeobecne pre september:

  • milovaní, nebojte sa byť silní! Verte v svoju vnútornú silu. Nedajte sa zmiasť strachom, ktorý vám bráni prejaviť sa len preto, aby vás iní neodsúdili alebo neopustili, len preto, že ste si dovolili prejaviť svoje pocity a že ste ukázali svoje vnútorné svetlo! Iba tak môžete naplniť svoje životné poslanie. Ste poslovia svetla, myslite na to! Vaša vnútorná sila je nesmierne krásna, pretože znásobuje vaše liečiteľské a jasnovidné schopnosti. Tak môžete následne pomáhať otvárať srdcia ľuďom vo vašom okolí. 
  • počúvajte svoje deti a deti vo vašom okolí. Sú dokonalé! Venujte im svoju pozornosť, práve teraz ju veľmi potrebujú. A potrebujete ich aj vy, pretože si navzájom odovzdávate veľa cenných informácií. Máte deti učiť, pomôcť im nájsť smer a takisto sa veľa môžete naučiť vy od nich. 

Láska:

  • ste poniektorí tak unavení z vašich vzťahov! Tak veľmi ste sa starali o tých druhých, aby boli spokojní a šťastní. Verte, že je práve čas, aby ste konečne začali myslieť aj na seba. Niekedy totiž tým druhým dávate toľko, že sa tým pripravujete o vlastnú rovnováhu. Neodsúvajte stále dokola seba samých. Ak je vzťah už nad vaše sily, neustupujte.
  • Stále dokola prichádzajú informácie o tom, že už nie je čas pre nezdravé vzťahy, nefunkčné vzťahy. Karty odporúčajú zamerať sa napríklad na jógu, ale samozrejme si môžete zvoliť iný druh cvičenia, prípadne meditáciu, ktoré by vám pomohli obnoviť energetické centrá (čakry) v tele, aby vaša energia mohla plynúť tak, ako má. Potrebujete jednoducho “vypnúť”. Vy sami viete, čo vám energiu dodáva, tak sa “dobíjajte”. Pamätajte si, že ak sa totiž staráte sami o seba dobre, ak sa dobre cítite, majú sa dobre aj všetci okolo vás. Láska v tomto mesiaci sa teda týka najviac vás samotných – sebalásky. Nezabúdajte, že máte okolo seba anjelov, ktorí iba čakajú na to, kedy ich požiadate o pomoc. Všímajte si opakujúce sa myšlienky alebo pocity, môžete mať dokonca sny a vízie. To sú tiež láskyplné posolstvá. Pokračujte vo svojom vzdelávaní, pretože ďalšie informácie a skúsenosti vám pomôžu naplniť svoje poslanie. Pomôže vám to lepšie pochopiť vašu podstatu. 
  • posledná karta hovorí: “Zaslúžite si to najlepšie! Svoje sny a túžby dokážete naplniť, len už nepristupujte na žiadne kompromisy, ktoré vám ubližujú. Doteraz ste boli zvyknutí uspokojiť sa s tým, s čím ste neboli stotožnení. Vedzte, že nemusíte vôbec trpieť. Radosť je posvätnou súčasťou vášho bytia. Žiadajte preto čokoľvek, čo naplní váš život radosťou a pokojom. 

Tento mesiac je teda o vás. Odpočívajte, naberajte energiu, zvážte to, čo poviete, zbierajte informácie, ktoré sú pre vás veľmi cenné. Tento mesiac sa hýčkajte a rozmaznávajte. Premýšľajte, ako môžete svoj život obrátiť na tú lepšiu stranu. Keď nájdete svoj stred, nepotrebujete výklad na financie a zdravie. Všetko totiž bude ladiť s vašou energiou. 

S láskou Inka

Tento článok a ani časti textu nie je dovolené kopírovať na iné weby. Pokiaľ chcete článok publikovať, požiadajte autorku o súhlas. Budem však veľmi rada, ak ho budete zdieľať na sociálnych sieťach. K zdieľaniu na FB použite tlačidlo v spodnej časti článku. Ďakujem, že dodržiavate autorské právo. 

 

Reklamy