13606745_1651650128490460_7746200303420046765_nNechcem, aby to vyzeralo, že opakujem, ale keď som hore poprosila o vedenie, aké karty mám na október pre vás zobrať do ruky, posunulo ma to ku Kúzelným delfínom a vílam. Keď som dávala na stránku výklad od Doreen, až ma príjemne zatriaslo. Tie isté totiž použila pre svoj výklad na prvý októbrový týždeň aj ona………žiadna náhoda. Jednoducho to tak má byť. Takže, čo nám ukazujú karty na OKTÓBER 2016?

V pôvodnom rímskom kalendári bol október ôsmy mesiac  v roku, kým ešte neboli zaradené do kalendára január a február. Bol to mesiac, v ktorom obyčajne končievali vojenské výpravy, preto jedným z hlavných sviatkom bolo tzv.armilustrium – čistenie zbraní a ich ukladanie do chrámu. Názov mesiaca už zostal, hoci po zaradení ďalších dvoch mesiacov na začiatok roka už nesúhlasilo s poradovým číslom. 

V nárečiach je mesiac október označovaný ako SEVEŇ.

Všeobecne pre OKTÓBER:

  • situácie, ktoré sa vám dejú sú nad vaše sily. Dokola sa pýtate prečo. Ako prvá vyšla karta Dôstojnosť, ktorá vám dáva odpoveď. Vedzte, že si zaslúžite dobro vo všetkých smeroch. Zrušte preto hlboko zakorenené presvedčenie, že si nič nezaslúžite. Blokujete tak akúkoľvek energiu, ktorá je nápomocná k splneniu vašich prianí. Ide totiž o to, že splnené želania nie sú odmenou za dobré správanie, ale reakciou na vaše myšlienky, na to, čo vo svojom vnútri prežívate. A nie je to iba o tom, že si jednoznačne musíte pomôcť iba vy sami. Dovoľte si tiež pomoc prijímať. Krásne na to naväzuje karta Odpustenie. Tu mi prichádza informácia k tejto karte, že síce sa snažíte odpúšťať iným, ale nejako stále zabúdate na seba. Preto nechajte odísť všetky pocity, ktoré vás ťažia – vinu, bezmocnosť, hnev, zlosť, možno nenávisť. Ste tak totiž tvrdí nie na iných, ale hlavne na seba. Je to možné spojiť aj so slovom sebazneužívanie. Veď každý z nás robí chyby a občas ich ľutuje. Dôležité však je, že ako ich v konečnom dôsledku zvládneme. Snažte sa zamerať svoju pozornosť na pozitívne veci, ako ja zvyknem hovoriť, na drobné radosti, ktoré našu energiu navyšujú a tak vzrastá aj vnútorné nastavenie a mizne pocit napätia. Ďalšou kartou je Liečenia vzťahu s otcom. Čo nemáte vyriešené, čo nepochopené a nespracované na tejto úrovni? Karta Synchronicita vás nabáda dať do rovnováhy ženskú a mužskú energiu. Všímajte si náhodné udalosti, pretože práve tie vám pomôžu. Nebesia vás vyzývajú, aby ste “náhodám” venovali pozornosť, pretože sú odpoveďou na vaše prosby, na zhmotňovanie toho, čo si želáte. Ukázal sa mi teraz obraz, keď ako deti sme mali hľadať značky na stromoch, aby sme prišli do cieľa, prípadne našli nejaký poklad. A je to pravdivý obraz, ďakujem zaň, lebo posledná karta z balíčka je Príliv prosperity. To znamená, že prosperita na všetkých úrovniach je rovno pod vašimi nohami. Ako sa vraví, že “pod lampou je najväčšia tma”, tak pre tmu nevidíme naozaj pred seba. Táto karta totiž o hovorí o tom, že sa už práve teraz veziete na vlne prosperity a úspechu, len vaše mentálne obmedzenia vám to nedovoľujú vidieť. Preto hor sa k sebadôvere a optimizmu. S ľahkosťou sa vám tak otvoria nové dvere. Uverte s plnou vážnosťou tomu, že že existuje oceán hojnosti a nehrozí žiadne nebezpečenstvo, že by vyschol. 

Ku vzťahom mám odovzdať toto posolstvo:

  • Božinku, tak krásne karty! Hrajte sa, Odpustite si, Príliv prosperity, Alchýmia a Splnené želania. Neberte všetko príliš vážne, aj to je spôsob, ktorým sa môžete zbaviť strachov a obmedzení. Vedzte, že všetko sa dá bravúrne vyriešiť, máte na to silu – váš dotyk (a nemyslí sa tu len fyzický dotyk) má nesmiernu silu. Je to veľmi čarovný čas na riešenie všetkého, čo vyriešiť potrebujete vo svojich vzťahoch. Čo viac k tomu napísať? Karty hovoria jasne samé od seba. Možno to tak necítite, ale toľko sily v sebe máte, aby sa vaše želania aj čo sa vzťahov týka splnili! Verte si, odpustite si, použite svoj liečivý dotyk. 

K zdraviu:

  • dávajte si pozor na úrazy,  sú tu hlavne dolné končatiny. Tiež opatrne na prichádzajúci chlad, ktorí mnohí podceňujú. Karty upozorňujú na hrtan a hlasivky. Starajte sa aj o svoje oči, robte si zábaly a nechajte ich viac odpočívať. Nezaškodí, ak si urobíte pravidelnejšie očné cvičenia. Na internete nájdete veľa cvikov, ktoré vášmu zraku pomôžu. 

Želám vám krásny október a veľa šťastia! ♥♥♥  

S láskou Inka

 

Tento článok a ani časti textu nie je dovolené kopírovať na iné weby. Pokiaľ chcete článok publikovať, požiadajte autorku o súhlas. Budem však veľmi rada, ak ho budete zdieľať na sociálnych sieťach. K zdieľaniu na FB použite tlačidlo v spodnej časti článku. Ďakujem, že dodržiavate autorské právo.

 

Reklamy