november-014Milí priatelia, tak rýchlo mi prebehol čas – už tu máme november! Neviem, ako vám, ale mne tento rok prešiel naozaj raketovo. Pozerám sa z okna a je to úplne úžasný pohľad. Niekto by povedal, že jesenné počasie nie je dobré, že začína byť smutné, ale mne sa práve jeseň páči a jej rôznofarebnosť. Pri jednej z prechádzok s mojimi havkami som si uvedomila, že padajúce lístie je vlastne niečo úžasné. Strom sa zbaví listov, ale nemá z toho traumu, nezrúti sa, lebo vie, že príde jar a prídu nové listy. Nový život. Keby tak ľudia vedeli svoje problémy “zhadzovať” a vedeli by sa tešiť na to nové, čo ich čaká, nebolo by toľko ľudských tragédií a nešťastných človiečikov. Poďme sa teda pozrieť, čo nám odporúčajú na november Kúzelní delfíni a morské víly.

 Všeobecné odporúčanie: “Rozhodnite sa a Buďte pozorní” Veľa z vás prešľapuje na jednom mieste a ste už z tejto situácie unavení. Vaša intuícia vám hovorí jedno, rozum vás tlačí do situácií, ktoré vám nevyhovujú a v ktorých sa už necítite dobre. Táto slepá ulička vás miestami dostáva už do šialenstva. Tu je namieste otázka: “Čo si želáte vy sami?” Práve situácie, ktoré sú z vášho pohľadu už ťažšie a ťažšie, vám dávajú signál, že je načase sa rozhodnúť. Práve teraz! Už nie je čas na to, aby ste sa nechali ovládať životom ako loď na mori. Je čas chopiť sa kormidla. Je zvláštne, že ak niekto urobí zásadnejšie rozhodnutie, ktorého sa dlhý čas veľmi bál, búcha sa potom do hlavy, prečo  to neurobil skôr. Verte, že ak sa rozhodnete podľa vlastných pocitov, Univerzum vám poskytne všetko, čo budete potrebovať, aby ste sa bezpečne dostali v onej pomyselnej lodi, do prístavu. Prosím, odložte už svoj strach a obavy, začnite sa sústreďovať iba na to, čo chcete dosiahnuť. A nezabudnite si užívať každý krok na všej ceste. Nezabudnite si všímať svoje pocity, opakujúce sa znamenia v akejkoľvek podobe. Sú to totiž pre vás správy, hľadajte medzi nimi spojitosť. Nie je to vaša fantázia, uverte tomu. 

Práca:

  • toľko ste prosili o zmenu, pretože sa vám vaša práca nepáči. Nuž verte, že práve teraz k vám ide požehnaná zmena. Je dobré si odpustiť svoje pocity, ktoré ste mali z toho, že ste prosili o zmenu a tá neprichádzala. Alebo že ste si vysnili nejakú prácu a nevyšla vám. Nuž, nejaký dôvod to malo. Viete veľmi dobre, že nič nie je náhoda. Preto si môžete opakovať: Vítam božsky inšpirovanú zmenu. Všetky zmeny v mojom živote sú pre moje najvyššie dobro, aj keď sa situácia javí navonok inak. Ďakujem. Zmeny predstavujú nové príležitosti. Možno vám príde do cesty nejaký kurz, kniha, nový človek. Všímajte si to. Toto všetko môže byť pre vašu ďalšiu cestu k vytúženej práci, veľmi potrebné, osožné. Tešte sa z týchto zmien. Nedajte priestor strachu. Ak vás vesmír kdesi posúva, vie prečo. Vie, že prišiel čas – ste pripravení na túto zmenu. Je tu aj karta Hudba pre zhmotňovanie. Skúste sa preto naladiť hudbou, ktorá vám prináša pokoj, rovnováhu, radosť.

Láska:

  • oj, aké krásne karty pre lásku! Splnené prianie, Hudba pre zhmotňovanie a Pozerajte sa hore! To, čo ste si želali, aby sa udialo na úrovni vašich vzťahov, je na ceste k vám! Ocitli ste sa v kúzelnom okamihu, tak si ho vychutnajte. Prežite si ho úplne cez svoje telo. Sadnite si na kľudné miesto. Zatvorte oči a situáciu, ktorú chcete vyriešiť, doriešiť, si prestavte ako keby sa už stala. Predstavte si pocit, ktorý vás zaleje z toho, že sa všetko udialo tak, ako ste už dlho túžili. Precíťte si to naozaj každou bunkou v tele. Potom sa za tento dar poďakujte a pustite ho – môžete si predstaviť, ako keď stlačíte na klávesnici enter, lebo chcete niečo odoslať. Ak bude ešte potrebné niečo pre vašu situáciu urobiť, všímajte si opakujúce sa znamenia, pocity, myšlienky. Nebesia s vami komunikujú neustále. Preto všímajte si ich, vnímajte a premieňajte do fyzickej reality. Opustite rolu obete, rolu niekoho, kto má pocit, že toto, čo má, stačí. Verte, že si môžete zvýšiť svoj štandard, očakávajte viac. Nezmierte sa s tým, že asi viac mať nemôžete. Môžete!!!!! Preto hlavu hore! Pozerajte hore a verte, že ste pripravení prijímať hojnosť vo svojom živote na všetkých úrovniach. Premýšľajte, čo vám tieto karty chceli povedať v súvislosti s vašimi vzťahmi – je to podané akoby na zlatom podnose.

Zdravie:

  • vyskúšala som vyložiť karty na zdravie tiež cez tieto karty. Vypadli mi z balíčka Kľud a Priateľstvo. V podstate vieme, o čo ide. Prvá karta hovorí o tom, aby ste svoj nabitý program upravili. Aby ste nezabudli vsunúť relax – aj keď si len do vane dáte morskú alebo himalájsku soľ, zapálite sviečky a budete dýchať zhlboka. Jednoducho – slniečka je pomenej, nálady ľudí bývajú v nestálom počasí zvláštne, sú podráždení, preto sa nedajte do týchto energií vtiahnuť. Pustite si príjemnú hudbu, stretávajte sa s ľuďmi, s ktorými zabúdate na čas a ktorí sa vedia smiať, s ktorými sa môžete vyblbnúť 😀 . Nezabúdajte, že keď blbnete, smejete sa – otvárate sa prílivu liečivej energie. Vtedy vaše telo nemá dôvod “bolieť”. Určite nie je pre vás neznáme, že ak je zdravý duch, je zdravé aj telo. Nezabúdajte však aj na prirodzené vitamíny, vyváženú stravu, jesenné prechádzky – jednoducho sa hýčkajte všetkými možnými spôsobmi. 

 

Užite si november s úsmevom a pokojom.  

S láskou Inka ♥

 

Tento článok a ani časti textu nie je dovolené kopírovať na iné weby. Pokiaľ chcete článok publikovať, požiadajte autorku o súhlas. Budem však veľmi rada, ak ho budete zdieľať na sociálnych sieťach. K zdieľaniu na FB použite tlačidlo v spodnej časti článku. Ďakujem, že dodržiavate autorské právo.

 

Reklamy