stiahnutA je tu posledný mesiac roku 2016. Veľmi rýchlo mi tento rok prebehol. Bol dosť náročný, ale určite sa dialo všetko tak, ako sa malo. Či sme pochopili všetky lekcie, ukážu nám ďalšie dni. Od 19. decembra do 9. januára tu máme opäť retrográdny Merkúr, tak keď to viete dopredu, snažte sa tieto dni nič neriešiť a len tak lahodne preplávať. 

 Vybrala som pre vás na tento mesiac karty Čarovných delfínov a morské víly. 

Posolstvo pre tento mesiac:

  • tento mesiac je o užívaní si. A je to dobré vzhľadom na spätný chod Merkúra.  Pustite všetko, čo vás ťaží, trápi, čo neviete vyriešiť. Tento mesiac má aj tak zvláštne energie, preto karty Hudba pre zhmotňovanie a Hrajte sa sú namieste. Nedajte sa strhnúť predvianočným zhonom, ktorý si aj tak iba sami vytvárame a tak sa oberáme o to krásne, o zvláštnu atmosféru, ktorú nám Vianoce prinášajú. Osobne od Mikuláša postupne vyzdobujem byt a na Vianoce to vždy vyvrcholí. Milujem vianočnú výzdobu, všetko je tak čarovné a krásne. Robte si tieto malé radosti, udržujte sa v láskavej energii. Hovorí o tom aj posledná karta – Splnené želania – je čas na odmenu. Poďakujte sa za všetko, čo vás stretlo – či to bolo pozitívne alebo negatívne, pretože aj to malo svoj význam. 
  • odpočívajte – zaslúžite si to. Vedzte, že to najhoršie máte za sebou. Čakajú vás nové, pozitívne skúsenosti. Prežili ste búrky a víchrice, ale blížite sa k ceste, ktorá je kľudná a môžete očakávať len to najlepšie. Vyplavte negativitu zo svojej mysle a zo svojich spomienok. Nechajte si iba pozitívne lekcie a lásku. Nedopustite už, aby vás opäť dostal hnev, nenávisť, zloba a aby vás opäť stiahli dolu. Vo svojom živote ste dosiahli bod, kedy vaše modlitby a prosby pritiahli nové paprsky krásneho božského svetla. 

Zdravie:

  • nemusím pripomínať, že je vonku chladno, preto sa treba dobre obliekať a hlavne mať v teple nohy. Preto voľte vhodnú obuv. Jedzte veľa cibule, cesnaku, chren, nezabudnite na prísun vitamínov, výborná je kyslá kapusta, cvikla, orechy a bylinkové čaje. Pozor na zlomeniny – hlavne dolné končatiny. Takisto môžu pociťovať problémy ľudia, ktorí majú problém s kĺbami – pohybový aparát. Vzhľadom na energie môžete pociťovať bolesti hlavy, preto sa snažte, keď vám to čas a počasie dovolí, robiť aj keď len krátke prechádzky na čerstvom vzduchu. Nezaťažujte priveľmi oči. Môžete byť aj viac nervózni a už viete prečo, preto sa snažte vyhýbať stresovým situáciám. Nezabudnite sa starať o pokožku, ktorá je v zime tiež dosť namáhaná. 

vianoce-3

 

S láskou ♥  INKA

 

 

Reklamy