jednaMoji milovaní,

dejú sa veci, ktoré z pohľadu srdca veľakrát nedávajú zmysel a ktoré nevieme veľakrát pochopiť. Tí, ktorí sa rozhodli ísť cestou Svetla, srdca, lásky, dostávajú pod nohy nie polená, ale miestami celé stromy. Sama prežívam situácie, ktoré sú pre mňa existenčne ťažké.

Jednoducho tí, ktorí “vadia” temnote, dostávajú riadne zabrať. Určite ste si všimli, čo všetko sa deje vo svete, ale aj na Slovensku. Je veľa článkov popísaných, čo sa to všetko deje – niektoré nie veľmi zrozumiteľne pre človeka, ktorý sa až tak do hĺbky nevenuje tejto oblasti. Preto sa pokúsim napísať pár slovami tieto informácie zreteľnejšie – pre všetkých. Je to totiž veľmi dôležité pre dianie na celej Zemi. 

Prúdia k nám veľmi silné energie, môžete si ich predstaviť ako keď sa vodná hrádza pretrhne a voda sa valí nekontrolovateľne všade naokolo. Nielen množstvo, ale aj sila prúdu je veľká. Neberte teraz do úvahy, že voda spôsobuje škodu, predstavte si, že tá voda očisťuje. A toto sa práve deje. Silná energia, veľa Svetla, čistí sa všetko. Táto “voda” vyplavuje všetko nedobré, ktoré skrývala. Vidíme to v súčasnej dobe na svetovej, ale aj slovenskej politickej scéne. Musím o tom písať,  (ako som už veľakrát napísala – niekto si môže povedať, že to na túto stránku nepatrí) pretože je to pre naše fungovanie veľmi dôležité. Pre náš život dôležité. Nejde o žiadneho Fica, ani Matoviča, ani iného politika….ide o informácie, ktoré sa vyplavujú na povrch a tak to, prosím, skúste tak vnímať. Tiež som “nechala cloumat svým majestátem”, keď som si pozrela veľa ich vystúpení. Ale následne mi prišlo, aké je to úžasné!!!!

V niektorých odporúčaniach som zachytila, že banky postupne budú dostávať na frak a že je dobré našetrené peniaze premeniť na zlato, strirebro, či možno nehnuteľnosť…..UPOZORNENIE: nechcem vyvolať žiadnu davovú psychózu, iba odovzdávam informácie. A každý z vás je vlastníkom slobodnej vôle a voľby. 

Pravda nadobúda rozmer, ktorý jej patrí. 

Je preto na nás, aby sme sa prestali schovávať a aby sme prestali živiť rôzne strachy, ktoré nás obmedzujú. Je načase zdvihnúť hlavy a vyžarovať to krásne Svetlo, ktoré v sebe máme! Každý z vás je jedinenčná, nádherná a láskavá bytosť. Zameriavajte preto svoju energiu tam, kde je zaslúžená. Osloboďte sa od tej gule, ktorú ťaháte na svojej nohe….. Roztiahnite ruky do široka! Temno kope z posledných síl. Nevšímajte si ho, už si nezaslúži ani kúsok energie. Udejú sa aj nejaké tie nie práve najpozitívnejšie situácie – niektoré sopky sa prejavia, zemetrasenie a iné živelné pohromy. Bohužiaľ – aj to je súčasť. Ale Slovensko a Česko je pod ochranou. Nejaké tie “drobnosti” sa vyskytnú, ale chvalabohu nič závažne tragické nás nečaká. 

Držím vám veľmi palce, aby ste tie “šupy” zvládli v pohode. Čerpajte energiu z prírody, príjemnej hudby, stretávajte sa s ľuďmi rovnako naladenými. Choďte tam, kde sa cítite dobre. Vy sami viete, čo vás “nabíja”.

♥♥♥  S láskou Inka

Reklamy