kozorozecMarec je podľa gregoriánskeho kalendára tretí mesiac v roku. Má 31 dní. V období okolo 21.marca nastáva jarná rovnodennosť. Slnko pri svojom zdanlivom ročnom pohybe pretína svetový rovník – prechádza z južnej pologule na severnú. Pre mňa osobne je marec mesiacom, kedy sa všetko prebúdza, začína kvitnúť a slniečko už nie je skúpe a “zubaté”. 

Tak čo nám chcú povedať karty na mesiac marec?

Pousmiala som sa, pretože mi z balíčka vypadla karta JAR :-))), teda okrem iných kariet. 

V mesiaci marec sme nabádaní postarať sa o svoje telo, ktoré potrebuje dobiť baterky. Preto je odporúčaný pobyt v prírode, kľud, meditácie, viac pohybu. Máme naše telá hýčkať. Čas, ktorý je strávený v prírode osvieži a povzbudí. 

Pre slobodných tu vidím možnosť stretnúť lásku, len teda nie je dobré sedieť doma. Pri dverách vám nezazvoní. 🙂 Pre tých, ktorí sú vo vzťahu, je tu možnosť svoj vzťah zlepšiť, posunúť na inú úroveň. 

Mám tu dve karty – Vypočutá modlitba a Zvládnete to! Preto ak ste o niečo prosili alebo ste sa báli, či nejakú situáciu zvládnete, vedzte, že všetko sa vyrieši úplne bravúrne! Tieto karty vám totiž hovoria, že ste silnejší, ako si myslíte alebo uvedomujete. Možno ste sa cítili v ostatnom čase ako obeť. Pustite sa tejto myšlienky. Máte totiž neuveriteľnú moc. Jediné, čo musíte, je veriť si. Zbavte sa preto pocitov, ktoré vám neprinášajú radosť a rovnováhu. Môžete požiadať o liečenie energiou a počúvajte svoje vnútorné vedenie. 

Nech sa vám darí, priatelia! 

S láskou Inka

Reklamy