A opäť sa mi pýta napísať článok na tému, ktorú som opisovala už v tomto článku. V rámci možností sledujem dianie na politickej scéne a desí ma nie arogantnosť politikov, ale nevšímavosť ľudí v tejto krajine. Všetci, ktorí sú na sociálnych sieťach, zdieľajú rôzne pravdy, múdre výroky, videá o tom, čo všetko potrebujeme urobiť, čo všetko sa deje a treba sa tomu venovať.

Ale čo realita? Všimla som si to aj na svojom súkromnom facebooku – ak tam dám zdieľať nejakú myšlienku, samé “lajky”, zdieľania…….akonáhle napíšem, že “ľudia, ale je veľmi potrebná vaša osobná účasť na tom, aby ste vnímali, kto vám vládne, lebo od toho sa odvíja váš život, náš život, život krajiny, od toho záleží, či sa to naše malé Slovensko zdevastuje, rozkradne alebo si ho dokážeme rozmaznávať a hýčkať  – tak potom bude rozmaznávať a hýčkať ono nás” – k tomu nie je žiadny komentár, žiadna emotikona, jednoducho to každý prejde ako krajinu. Tak mi potom povedzte, kto sme? Čo sme? Naozaj sme sa tak duchovne posunuli, ako si o sebe myslíme? Prijímame iba to, čo je pre nás cestou ľahšieho odporu. Že politika nie je pre vás? Zlatí moji – JE!!!! Pretože určuje váš denný život. Je to ENERGIA, ktorú vo svojom živote vnímate denne. Na rôznych úrovniach! Začnite tento fakt vnímať a začnite sa zaujímať. Ak sa totiž dajú do poriadku energie v tejto oblasti, posunú sa energie vo všetkých oblastiach života. Zo štatistiky si všímam, že najväčší úspech majú výklady – všetky možné. Sama už odmietam robiť výklady na všetko a za každú cenu. Výklady s kartami svetelných bytostí sú však plné obrovskej energie, odporúčania sú jednoznačne na mieste. Sama si ich vykladám a sem tam prosím o odpoveď. Tak to má byť. Potrebujeme pociťovať túto energiu, lebo je čistá, silná, obohacujúca, ukľudňujúca – je famózna! Ale, prosím vás, počúvajte hlavne svoj vnútorný hlas a podľa toho sa riaďte. Nedajte sa sťahovať strachom, nebuďte pasívni k situáciám, ktoré sa dejú okolo vás, vnímajte aj tú nešťastnú politiku….nemusíte byť aktívni, len sledujte, pomôžte, kde sa dá, hovorte s ľuďmi, ktorých myslenie je ešte kdesi v dobe ľadovej. Hovorte aj so staršími ľuďmi, ktorí zvyknú povedať – “mne je to už jedno, kto tam bude”. Im to jedno byť môže, ale nech premýšľajú, že sú tu ich deti, vnúčatá a pravnúčatá…..

Zhrniem to teda – prosím vás, buďte vnímaví na všetkých úrovniach, nedajte sa stiahnuť do tvrdení, že vy aj tak nič nezmôžete. Tak si to mohla povedať jedna kvapka vody a nevznikli by tak potrebné oceány a moria. Dali sa tie kvapky dohromady a viete veľmi dobre, akú silu má veľké množstvo vody. Podporujte dobré veci, podporujte pravdu, ktorá teraz tak hlasito vychádza na povrch. Je to veľká šanca…..proste svojich anjelov o silu, o pomoc. Ako som veľakrát napísala a veľakrát aj v posolstvách vyšlo – strach tu už nemá miesto. Začína platiť ono známe – “Prví budú poslední a poslední budú prví”. Tak sa nebojte zaujať miesto vpredu. Je to veľmi dôležité.

Reklamy