Je leto, preto mi prišlo, že vezmem do ruky karty Čarovných delfínov a morských víl.

Nový týždeň a s ním karta Nový úsvit, ktorá je tu pre vás pre pondelok a utorok. Ubezpečuje vás, že nech sa dialo čokoľvek, to najhoršie už máte za sebou a črtajú sa pred vami nové príležitosti a pozitívne skúsenosti. Poniektorí ste prežívali chvíle, ktoré možno prirovnať búrke na mori, kedy ste si mysleli, že už stroskkotáte. Verte, že vaša cesta už začína byť kľudná, more je pokojné a vy môžete očakávať už len to dobré. 

Ak ste zažívali niečo negatívne, nechajte to odísť a svoje myšlienky zamerajte už iba na to pozitívne. Niektorí z vás možno majú v sebe hnev, pocit krivdy, či odpor – nechajte tieto emócie odísť, pretože by vás ďalej ťahali dolu a už nie je na to priestor. Ak ste opakovali nejaké negatívne vzorce, môžete použiť afirmáciu, ktorá vám pomôže zbaviť sa ich:

“Zbavujem sa potreby prežívať túto životnú skúsenosť. Beriem si z nej to, čo ma mala naučiť a idem v ústrety iba harmonickým a láskyplným skúsenostiam a činom.”

Táto karta tiež hovorí, že ste vo svojom živote dosiahli bod, kedy vaše modlitby a prosby začínajú napĺňať.

Pre stredu a štvrtok je tu karta Dovoľte si prijímať. Veľká výzva pre vás. Veľa z nás má snahu dokola pomáhať, dokola dávať zo seba čo najviac, aby tí okolo boli spokojní. Nejako však zabúdame, že si niečo také zaslúžime aj my. Dovoľte preto ostatným, aby vás mohli tiež hýčkať a prestaňte mať z toho pocit viny alebo pocit, že si niečo nezaslúžite. Nemôžete sa rozdať pre iných. Aj keď viem – pocit urobiť niekoho šťastného, je pocit úžasný a radosť dvojnásobná. Ale dovoľte prežívať ho aj ľuďom okolo vás. Je to totiž aj energia, ktorú potrebujete. Keď si totiž dovolíte prijímať, energie sa vyrovnávajú a tak tá vaša nestagnuje. Prijatie aj sebamenšieho darčeka – v rôznej forme – uuzdravuje a je aj veľkým krokom k procesu zhmotňovania.

Na piatok, sobotu a nedeľu je tu karta, nazvala by som ju “osobnou kartou” Odpustite si. Veľa ľudí nechápe slovo odpustenie. A hlavne netuší, že aby sme mohli fungovať naplno, aby sa nám mohli naše prosby a želania zhmotňovať, potrebujeme odpustiť aj sami sebe. Niektorí sú na seba možno príliš prísni alebo tvrdí. Niektorí sa dokonca slovami ponižujú (nezvládnem to, neviem to, nie som taká/ý dobrá/ý). Táto karta je varovaním pred sebazenužívaním. Každý robíme chyby, ktoré neskôr oľutujeme. Dôležité je však to, ako ich zvládame. Dôležité je, že si ich uvedomíme. Sústreďte sa preto na to, že ste jedineční, úžasní, šikovní. Pomôže vám afirmácia:

“Žiadam o zrušenie následkov mojich chýb vo všetkých smeroch času a úplne sa oslobodzujem od všetkých pocitov viny. Milujem sa taká/ý, aká/ý som – od hlavy až po päty.”

 

Želám vám krásny posledný júlový týždeň. Nezabúdajte na úsmev a milé slovo, ktoré sú tým najlepším liekom na všetky starosti a bolesti. 

 

S láskou Inka

Reklamy