7. augusta 2017 zažijeme zatmenie Mesiaca v Splne v znamení Vodnára. Táto výnimočná vesmírna udalosť je zároveň začiatkom silného obdobia medzi dvomi zatmeniami. Vytvorí sa akýsi vesmírny energetický portál, ktorý zostane otvorený až do 21. augusta, kedy nastane zatmenie Slnka počas Novolunia v znamení Leva.

Obdobie medzi týmito dvomi zatmeniami môže byť pre vás zvláštne a mätúce. Vaša duša sa môže dostať na veľmi zaujímavé miesta. Budete pod vplyvom dvoch navzájom veľmi odlišných energií.

Zatiaľ čo mesačné zatmenie 7.8. vás bude nútiť k prepusteniu negativity a škodlivých presvedčení, slnečné zatmenie 21.08. vás bude nabádať k ochrane vás samotných a tiež vašich blízkych, k tomu, aby ste stáli za svojimi presvedčeniami a k tomu, aby ste svetu ukázali, kto ste. Táto kombinácia vo vás preto môže vyvolať zmätok a frustráciu. Môžete prežívať silné výkyvy emócií. Môžu sa na povrch vynoriť staré potlačené zranenia a traumy.

Čokoľvek, čo počas tohto obdobia urobíte, bude mať dlhodobý dosah. Aby ste sa v týchto rozbúrených vodách nestratili, buďte láskaví sami k sebe a k iným, načúvajte svojej intuícii a využívajte svoje psychické schopnosti. Opustite nenávisť a odpor, ktorý pociťujete, sústreďte sa na svoje vízie, na svoje sny a túžby. 

Od 7.8. – 21.8.2017 máte k dispozícii ohromnú vesmírnu silu, vďaka ktorej môžete dosiahnuť všetky zmeny, po ktorých túžite. S analytickou mysľou Vodnára a s odvahou Leva, ktorý vám kryje chrbát, vám nič nestojí v ceste.

Želáme vám veľa šťastia!

Zdroj: numerologist.com

 

Reklamy