Z balíčka mi boli posunuté pre vás na tento týždeň karty: Príliv prosperity, Nebojte sa snívať a Odpustite si.

Začala by som tou poslednou. Mnohí z vás nesú bremená v podobe emócií ako sú pocity viny, hnevu, či krivdy. Rozhodnutia, ktoré cítite, že máte urobiť, tak vlastne ani neurobíte, práve pre tieto pocity. Niektorí dokonca voči svojej osobe používate aj hrubé slová. A to môžeme nazvať aj sebazneužívaním. Je dobré si uvedomiť, že každý robíme chyby. Dôležité je, ako ich zvládneme. Preto je namieste sebaúcta.

Uvedomte si, že vina je protikladom lásky a pocity viny nikomu a ničomu vôbec nepomôžu. Naopak – bezpodmienečná láska pomáha všetkým a všade. Preto – odpustite si, dajte si tie okovy, ktoré vás ťahajú k zemi, dolu. Tak môžete potom aj vaše sny premeniť na skutočnosť. Z celého srdca začnite veriť tomu, že je možné naozaj všetko. Môžete si svoje obavy a negatívne pocity napísať na papier a spáliť ich, či utopiť. A to doslova. Môžete si pomôcť aj nasledovnou afirmáciou:

„Ďakujem za tieto skúsenosti, ktoré už vo svojom živote viac nepotrebujem a preto ich navždy prepúšťam zo svojho života.“

Tak sa vám následne otvorí príval prosperity na viac úrovniach, ktorý ste si doposiaľ brzdili. Venujte pozornosť všetkým vaším myšlienkam, nech sú akékoľvek. Môžete si ich zapisovať, aj keď vám nateraz nedávajú zmysel. Neskôr pochopíte. Dajte krídla vašej intuícii, vášmu vnútornému hlasu. Verte si. Sebadôvera a optimizmus vám s ľahkosťou otvoria nejedny dvere. Učte sa byť vďačným príjemcom dobra. Uverte s plnou vážnosťou, že existuje oceán hojnosti a že vám nehrozí žiadne nebezpečenstvo.

Želám vám krásny týždeň.

S láskou Inka

Tento článok a ani časti textu nie je dovolené kopírovať na iné weby. Pokiaľ chcete článok publikovať, požiadajte autorku o súhlas. Budem však veľmi rada, ak ho budete zdieľať na sociálnych sieťach. K zdieľaniu na FB použite tlačidlo v spodnej časti článku. Ďakujem, že dodržiavate autorské právo. 

Reklamy