Pre zvýšenie vášho vedomia:
 
Veľakrát som písala na svojich blogoch o tom, aký svinský je farmaceutický priemysel a že jeho úlohou vôbec nie je človeka uzdravovať – práve naopak. Sama som sa v ostatnom čase, kedy som narýchlo potrebovala praktickú medicínu využiť, presvedčila. Ale včas som to následne zastavila a práve tým, že sa zaujímam, ako čo vlastne funguje, chvalabohu som zabránila ničeniu samej seba.

Preto chcem dôrazne zopakovať – ľudia drahí, buďte pozorní!!!!!!!!!!!!
Vždy, keď vás bude chcieť lekár namotať na niečo, pýtajte sa, dajte si veci vysvetľovať( minimálne bude váš lekár opatrný v tom, čo vám predpíše, lebo bude vidieť, že nie ste ovca…)
Potrebovala som lieky na tlak, pretože som tiež čistila veľa vecí vo svojom živote a nielen svoje a stálo ma to veľmi veľa energie. A vypýtalo si to svoju daň – zvýšený tlak krvi. Samozrejme som v určitej chvíli potrebovala zásah praktickej medicíny (ktorú ja nezatracujem a hovorím stále, že tu tiež má svoje nezameniteľné miesto). Lenže – pani doktorka ma silou mocou chcela “nastavovať” na trvalé užívanie liekov…….Toto ja odmietam, pretože viem, čo mi tento problém spôsobilo a čo musím urobiť, aby “spúšťač” vysokého tlaku pominul. No a z liekov, lebo majú vedľajšie účinky, začínali sa ohlasovať iné zdravotné problémy, na ktoré mi veľmi ochotne chcela pani doktorka predpisovať ďalšie a ďalšie lieky…..dokonca mi predpísala liek proti bolesti,, ktorý tlak zvyšuje, napriek tomu, že vie, že môj tlak bol vyšší………A DOSŤ!!!!!!!
 
UVEDOMME SI a TO UŽ S PLNOU VÁŽNOSŤOU, že farma priemysel tu má inú úlohu, ako uzdravovanie.
 
1. čím viac pacientov sa vytvorí, tým viac peňazí bude na ich účty pritekať
2. utlmovaním ľudského mozgu rôznymi liekmi, ktoré vám chcú “pomáhať” zvládať stresové situácie, lebo predsa dnes je stres na každom kroku kam sa pohnete(a oni sú tak veľmi empatickí a tak vám chcú pomôcť) robia z vašich mozgov kašu. Liekmi znižujú vašu energiu a tak znižujú verejnú frekvenciu. Ľudí nastavujú na polospiace roboty……
 
Nepotrebujú vás zdravých…..je im úplne u riti vaše zdravie. Prosím snažte sa preto nehrať túto nechutnú hru.
 
Len pre malé info:
 
Prestarium – liek na tlak – akože pomáha znižovať tlak – na druhej strane spôsobuje to, že vaše srdce sa nie celkom dobre zásobuje kyslíkom. Domyslite si, čo spôsobí dlhodobé užívanie.
 
Nebilet – dáva sa na búšenie srdca, pritom je to niečo ako neurol – blokuje “stres”…….ak ho užívate – bolia vás nohy? Máte ťažké nohy? Necítite sa vôbec nejako dobre? Tak to práve presne preto, lebo užívate nebilet a na to treba následne predpísať niečo proti bolesti:
 
Dorsiflex……viete však, že zvyšuje tlak?
 
Máte časté bolesti čohokoľvek?
O Ibalgine a Ibuprofene písať nebudem – o tom bolo popísaného už dosť.
 
Aulin – proti bolesti…….časté užívanie môže spôsobiť cukrovku.
 
Ak už potrebujete liek na bolesť, tak skôr MIG400 alebo Novalgin…….
 
Antidepresíva môžu spôsobovať Alzeheimera a Parkinsona, demenciu
 
Budem pre vás robiť semináre, kde sa dozviete viac……..
 
Majte, prosím, svoje telo v úcte…….