Je plný internet horoskopov, predpovedí, výkladov pre rok 2019. Všetky majú spoločného menovateľa. LÁSKU. Čo je vlastne láska? Dokola sa skloňuje a miestami toto slovo ľudia vnímajú ako frázu. Poďte teda trošku cez srdce, vnímajte to slovo cez srdce, zatvorte oči, nadýchnite sa a precíťte si jeho energiu …….na mňa pôsobí lahodne, upokojujúco. Prechádza mnou zvláštne emočné vzrušenie. A cítim sa veľmi dobre, spokojne. V tomto nastavení chcem zostať stále…….Udržte si ten pocit……..

Nebudem o roku 2019 písať odborne, neviem to. Viem písať jednoducho, aby tomu porozumel každý. Takže – čo ten rok 2019 úplne v jednoduchosti prinesie? Už na konci roka 2017, ktorý som mala naozaj prudko ťažký, som si povedala, že to je hádam koniec toho nedobrého a 2018 bude pre mňa prechádzka ružovou záhradou……Je pravda, že taký ťažký, ako 2017 síce nebol, ale stále mi hádzal riadne polená pod nohy. A k tomu sa  v tomto roku k nám rútili energetické pecky, ktoré ste, vy vnímavejší, určite precítili naplno. Niekedy som mala pocit, že ma niekto rukou tlačí k zemi, nohy ma neposlúchali a spala by som tuším aj postojačky 🙂 . Čistilo sa, pucovalo o 106. Dokola mi pre vás chodili informácie o tom, ako upozorňovať na upratovanie “pred vlastným prahom a vo vlastnom dome”. Vládla Venuša, tak to bolo väčšinou o vzťahoch – akýchkoľvek. A chápem prečo vo vzťahoch. Aby sme v roku 2019 neboli už nefunkčnými vzťahmi zaťažení. Tento rok totiž bude o zbieraní informácií, o učení sa, o hľadaní. A o počúvaní našej duše, pretože ona vie, čo robiť…..Teda, 2018 tka nás nabádala upratovať preto, aby sme už mali doslova “čistú hlavu” a vedomosti prijímali s ľahkosťou. Potrebujeme energie stále zdvíhať vyššie a vyššie. Zopakujem znova – energia Zeme sa odvíja od našich vibrácií, od našich myšlienok, od nášho kolektívneho vedomia. 2019tka nás bude učiť byť zodpovednejšími, pozornejšími. A bude o, na začiatku spomínanej, láske – ale tej “zrelej” láske. Nebude to  o takej tej “počiatočnej zaľúbenosti – eufórii”, toto už bude o duchovnej “príťažlivosti”. 

Medzi písaním som bola nabádaná zobrať do ruky “Zvitky tvojej múdrosti” od Kryona. Poprosila som teda o posolstvo pre vás všetkých na rok 2019. Až mi slzy vyhŕkli – vybrala som kartu Zvitok galaktického srdca. 

Čo vám chce táto karta povedať?

Energia srdca je najsilnejšou energiou v energetickom poli človeka. Je základom vibračného naladenia celého jemnohmotného systému. Aj vaše srdce znie tónom čistej lásky. Želá si spojiť sa s vibráciami, ktoré pozná bez prítomnosti fyzického tela. Želá si oživiť akord, ktorý zaznie, keď sa jeho tón prepojí s tónom srdca našej Zeme a s tónom srdca vesmíru. Každé srdce na Zemi má k tomu predpoklady a nie je žiadny dôvod na to, že by sa to niekomu, kto má čisté úmysly, nepodarilo. Vaše srdce vás vyzýva, aby ste sa zamerali na energiu, ktorú vysiela (o čom som na začiatku písala? uffff, až neuveriteľné). Je vaše srdce napojené na vibráciu skutočnosti? Sťahuje alebo znižuje niečo jeho vibráciu? Vysiela iba vibrácie čistej lásky? Bojíte sa zmeny, ktorá nastane, keď si vaše srdce začne spomínať?  Počúvajte pozorne svoje srdce a plňte jeho želania. 

Modlitba:

Aktivujem svoju srdcovú čakru a vraciam ju do jej pôvodných vibrácií. Do vysokých energií, ktoré nepoznajú dualitu a sú súčasťou silnej galaktickej lásky. Moje srdce žiari a vysiela impulzy svetla a tóny hudby nebeských sfér. 

Moje srdce bije rytmom lásky a srdcia iných mu svojou láskou odpovedajú. A to moje srdce vyživuje a živí. Moja energia srdca je jedinečná a spojená so všetkým, čo je.  A tak cítim silné spojenie so všetkými, s ktorými ma spájajú láskyplné energie. Nech je to ríša ľudí, svetelných alebo prírodných bytostí- Spojenie môjho srdca je všadeprítomné a siaha všade tam, kde je vítané a kde nie je energia srdca cudzia. Moja vibrácia srdca sa spája so srdcom Zeme a stáva sa s ním jednotou. Moje vnímanie sa rozširuje a energia môjho srdca sa upravuje podľa aktuálnych zemských vibrácií. Moje svetlo tým získava na sile, vyžaruje z neho vnútorný kľud a to mi umožňuje byť sebou samým. 

Zároveň sa moje srdce prepojuje so srdcom vesmíru a i s ním sa stáva jednotou. Moje srdce dosahuje galaktické rozpínanie a ja som pripravený  vnímať svoje fyzické telo ako multidimenzionálny svet, v ktorom je láska doma, a ktorý sa rozpína a neustále ďalej expanduje. Moje vyžarovanie inšpiruje ostatných. A ja sám sa svojím rozpínaním inšpirujem ísť za svojim svetlom ďalej. Som vďačný za vyžarovanie lásky, ktorú okolo seba rozdávam.

 

V roku 2019 budem pre vás robiť prednášky a semináre na rôzne témy. Už teraz sa na vás veľmi teším! Teším sa na rok 2019, pretože prídeme (tí, čo majú záujem na sebe pracovať) k úžasným novým poznaniam a pohľad na život bude úúúplne, ale úúúplne iný. 

Tak teda…….všetko, čo vás ťaží, nechajte v roku 2018. (Viem, že niektoré sa nechať nedá, ale tak si aspoň povedzte, že všetko zvládnete na výbornú! A aj si to vo vibrácii “výborná” udržte 🙂 )

Osobne si myslím, že to bude zasa rok niečim výnimočný a ak sa nezľakneme, nebudeme sa nechávať sťahovať dolu (opäť médiá budú excelovať, politici tak isto), takto môže byť veľmi zaujímavý rok. Dariť sa bude každému, kto poctivo bude k veciam pristupovať, kto svoju prácu s láskou bude robiť. Bude to čas na zmenu práce – k tej, čo vás baví. Bude o stretávaní duší s rovnakými vibráciami…..bude o zomknutosti ľudí…a na to sa ja teším najviac. 

S láskou a úctou Inka ♥