Milí priatelia,

viackrát som vo svojich príspevkoch na FB oznamovala, že pripravujem pre vás stretnutia na rôzne témy. A je to tu:  Začína šnúra spoločných stretnutí, na ktorých sa dozviete naozaj všeličo. Len zopár tém na najbližšie obdobie heslovite:

  • Čo všetko spôsobujú emócie vo vašom tele (o čom by ste ani náhodou nesnívali) a ako sa s nimi naučiť pracovať, ako ich spracovať a ako sa naladiť na tie správne pre náš život
  • Etikoterapia – medicína budúcnosti, kde sa dozviete, prečo vznikajú v ľudskom tele choroby, aké majú príčiny a čo všetko môže byť spúšťačom konkrétneho zdravotného problému – tieto stretnutia budú mať, pre náročnosť témy, viac častí
  • Ako vládnuť ťažké životné situácie – rozvod, úmrtie blízkeho človeka, či iné, ktoré nás hlboko zasiahnu.
  • a veľa iných – zaujímavých, podľa toho, ako sa budú veci okolo nás diať, čo nové nám pripraví vesmír a jeho energiea tiež podľa vašich požiadaviek.

Plánujem robiť stretnutia v Prešove a v Trnave. V prípade, ak máte záujem o nejakú tému vo vašom meste, nie je problém pre mňa vycestovať – minimálny počet záujemcov však musí byť aspoň 10 ľudí.

Ak máte nejaké otázky, pripomienky, požiadavky – nech sa páči – kontaktujte ma na mail : tichemiesto777@gmail.com alebo telefonicky: +421 948 976 779.

Veľmi sa na vás teším.

Inka ♥

 

 

 

Advertisement