Informácie pre klientov

 

Veľmi rada vám pomôžem v pracovné dni: od 09:00 – 17:00 hod.

Na vaše správy a emaily vám odpoviem vždy, keď mi to čas dovoľuje, preto prosím o trpezlivosť.

 

 

Prečítajte  si pozorne túto informáciu skôr, než sa mi zveríte so svojim problémom. 

 

Nestanovujem lekárske diagnózy a nevykonávam terapie alebo liečbu v lekárskom zmysle slova. Moja pomoc je postup k znovuobjaveniu, znovudosiahnutiu, prípadne k posilneniu, Vášmu telu vlastných, samoliečiteľských síl.

Poukazujem na to, že nemám znalosti praktickej medicíny. To znamená, že moje vyšetrenie nemôže nahradiť žiadne lekárske vyšetrenie. Spoluprácu s klasickou medicínou považujem za veľmi dôležitú. Prosím v žiadnom prípade neprerušujte prebiehajúcu klasickú liečbu a neodkladajte nutné lekárske vyšetrenie. 

Neposkytujem sľub vyliečenia, ani vyriešenie vašej situácie, pretože to je všetko v konečnom dôsledku na tom, ako moje odporúčania prijmete.  Môžem Vám však pomôcť k navráteniu Vášho zdravia, šťastia a duševnej pohody.  Záleží teda na Vašom slobodnom rozhodnutí, či moju pomoc chcete prijať.  

V oblasti poradenstva a psychoterapie vám môžem pomôcť pri riešení vašich životných situácií a vzťahov, s ktorými si neviete poradiť sami.  

Som majsterkou REIKI, (univerzálna energia, o ktorej sa viac môžete dočítať  TU ), viem vám preto pomôcť s vašou energiou, prípadne s energiou v priestore (čistenie a harmonizácia), v ktorom žijete alebo sa pohybujete. Viem vás naučiť ochrániť si svoju energiu a udržať si ju.  

Zaoberám sa aj numerológiou, ktorú využívam pri konzultáciách a rozbor vášho dátumu narodenia vám tiež vie dať veľa odpovedí.

Ďakujem Vám za dôveru. S láskou a úctou Inka

 

Ako si môžete dohodnúť konzultáciu, či inú, ponúkanú službu?

  • napíšte mi mail alebo  správu na FB (TU ) , kde mi napíšte 1-2 vetami, o čo máte záujem a tiež mi napíšte, či vám vyhovuje termín konzultácie dopoludnia alebo popoludní, aby som vám nedala termíny, ktoré vám nevyhovujú vôbec   
  • konzultácia je možná telefonicky, cez whatsaap či telegram alebo osobne
  • v prípade, ak ku mne nemôžete prísť osobne, je potrebné platbu poukázať vopred na účet
  • po pripísaní sumy vám obratom dávam pre vás termín.    
  • vo vami vybranom termíne voláte vy, ak nemáte neobmedzené hovory (napíšte mi o tom vopred, spolu s vaším telefónnym číslom), zavolám vám ja.

Upozornenie:

Termín si, prosím, starostlivo zapíšte. Platbu vraciam iba v prípade, že sa vopred ospravedlníte a konzultáciu zrušíte. Ak sa neospravedlníte a konzultácia sa neuskutoční, platba vám prepadáva a v prípade opätovného záujmu o konzultáciu, je potrebné túto uhradiť znova.  Ak sa ospravedlníte a konzultáciu chcete odložiť, môžete tak urobiť maximálne do jedného mesiaca od poukázania platby na účet. Inak platba opäť prepadáva. Ďakujem za pochopenie.    

 

Vyrovnanie:

             

Osobná konzultácia                                22€ / jedno sedenie/hodina

Konzultácia telefonicky /Wh., Teleg.     22 €/ jedna hodina

                                                               11 €/ pol hodina

Liečenie energiou REIKI                        15 € / jedno liečenie

Liečenie energiou REIKI na diaľku      15 € / jedno liečenie

Čistenie a harmonizácia priestoru     podľa veľkosti priestoru

Výklad kariet                                      podľa požiadaviek klienta od 5 – 20 €

Číslo účtu : SK91 0900 0000 0051 3400 5635.

Do správy pre príjemcu uveďte prosím svoje meno.

 

Kontakt:

E-mail: 10merivel1967@protonmail.com

Telefón/Whatsaap, Telegram  +421 948 976 779