Peter Nagy

Asi si poviete, čo robí Peter Nagy na tomto blogu a prečo mu venujem toľko priestoru. Petra som mala veľmi rada už ako tínedžerka, blbla som za ním ako takmer všetky dievčatá v tom čase. Nikdy som sa však zvlášť nevenovala jeho textom. Spievala som ich, vedela som naspamäť všetky. Premýšľať nad tým, čo nimi chce Peter povedať, ma nikdy nenapadlo. Pritom jeho texty boli vždy nadčasové a hovorili tak veľa! Skúste si vypočuť a ak ich budete počúvať cez srdce, zistíte, čo všetko nám hovoril už dávno, dávno, dávno……… A je ich podstatne viac, ako som dala sem….

 

 

Od Ester…….

Reklamy

15 thoughts on “Peter Nagy”

 1. Dobrý deň 🙂
  Posielam link na staršiu Nagyho pieseň, myslím, že je krásna 🙂

 2. hojte, ďakujem za podporu. píšte volajte, lebo…….. láska je tu s nami, buďme s ňou………… :-))

 3. Anonym said:

  Peter Nagy mal teraz koncert v Tisovci. Bol vynikajúci, atmosféra úžasná, strhol všetkých ku spevu. Výborný spevák aj koncert.

 4. Dnes som si po prvý krát otvorila vašu stránku… myslím, že teraz budem každodenným návštevníkom. K piesňam Petra len toľko že je to PÁN SPEVÁK. Má nádherné texty a melódie, som len o málo rokov mladšia ako on, počúvam ho od jeho začiatkov a vždy počúvať aj budem. Jeho piesne sú nadčasové.

 5. Bože s týmto ste ma neskutočne potešila, vždy keď mi je najhoršie pustím si jeho pesničky a Peťko pre mňa ako anjel.

 6. Ja si Peťa Nagya pamätám ešte keď študoval na VŠ v Prešove, vtedy som ho videla prvykrát vystupovať na Akademickom Prešove. Spieval v kraťasoch mal dlhé vlasy….Pamäm si aj piesne Hiršima, Nagasaki….Jeho texty sú veľmi pekné, terba ich počúvať a pochopiť čo chce povedať….

 7. A poznáte ho doverne osobne, ze to tvrdite?

  • anonym (hmmmmm), neviem, prečo by som ho musela poznať dôverne a osobne. Toto ma trošku pobavilo:-)))))))) Ja som napísala svoj názor na svoj blog ohľadne jeho hudobnej tvorby. a za tými slovami si stojím.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s